Kompletní nabídka Řecko, Řecké ostrovy, Řecká pevnina, Řecko poznávací, Thassos

Letoviska na ostrově Thassos Kinira, Limenaria, Pefkari, Potos, Rachoni, Skala Potamia, Skala Prinos, Trypiti

Německé cestovní kanceláře

Řecko - německé cestovní kanceláře

Thassos - německé cestovní kanceláře

Zajímavé stránky

hotely na pláži, dovolená s aquaparkem, nejlepší TOP hotely

Jméno Trypiti vzniklo v minulosti podle otvoru ve skále na kraji pobřeží ostrova Thassos. Mořská voda tímto otvorem proniká do mělké prohlubně, která má tvar uzavřené nádoby. Letovisko se pyšní nádhernou pláží, ale též milou atmosférou. Letovisko se nachází se přibližně 3 km od letoviska Limenarie, kde na turisty čeká řada taveren a barů.

Trypiti - dovolená na ostrově Thassos

Veškeré dění v Trypiti se soustředí kolem pláže. Je zde několik ubytovacích zařízení a taveren. Trypiti nabízí klidný odpočinek, možnosti procházek do okolní krásné přírody. Pláž je obklopena z obou stran zelenými pahorky.

Trypiti - dovolená s dětmi na ostrově Thassos

Mořské dno má malou svažitost, a tak poskytuje dostatek příležitostí pro dětské hry a plavecké pokusy nezkušených plavců či úplných neplavců. K dispozici je malé dětské hřiště. Pláž v Trypiti má nádherný jemně zrnitý písek a hřiště na volejbal. Za vodními sporty či nočním životem, je třeba se vydat do blízké Limenarie. Při pohledu na východ od Trypiti je vidět blízká Limenaria a její zámeček Palataki. Autobusem sedostanete se pohodlně např. do hlavního města Limenas, nebo na další místa ostrova Thassos. K poznávání krás ostrova Thassos je vhodné vypůjčit si automobil nebo motorku.

Trypiti - ubytování a strava na ostrově Thassos

Tripiti je ideálním místem pro ty, kdo mají rádi Thassos a hledají božský klid a krásné koupání na nepřelidněné pláži. Řecká kuchyně je velmi chutná. Budete mít možnost ochutnat zdejší speciality. Mimo masitých jídel Vám předloží hodně zeleniny, hojnost mořských plodů a nakonec nějaký dezert a dobré víno či pálenku.

Trypiti - zájezdy se slevou na ostrov Thassos

Vybrali jste si dovolenou v Trypiti? Rádi a ochotně Vám ji zajistíme a vyhledáme tu nejvýhodnější slevu.

Trypiti - pláže a koupání na ostrově Thassos

Menší městečko Trypiti zaměřuje svou pozornost zvláště na písečnou pláž s jemně zrnitým pískem, a pozvolným vstupem do moře, který je velkou výhodou pro děti. Lehátka a slunečníky jsou na pláži Trypiti připraveny pro letní sezónu.

Řecko - thassos - Trypiti - last minute
Řecko - thassos - Trypiti - last minute
Řecko - thassos - Trypiti - last minute
Řecko - thassos - Trypiti - last minute
Naši partneři

Chalkidiki last minute, Kos last minute, Korfu last minute, Kreta last minute

Rhodos last minute, Řecko all inclusive, Řecko last minute

Santorini last minute, Thassos last minute, Zakynthos last minute, Dovolená senior 55 plus